Bursa Gündelik Temizlikçi

Bursa Nilüfer Bölgesi gündelik temizlikçi temini hizmetleriniz alanında uzman kadromuz tarafından söz verildiği zamanda yapılır.

HİZMETLERİMİZ

Bursa Gündelik Temizlikçi Temini

Akpak Temizlik olarak gündelik temizlikçi hizmetinde Bursa ve Nilüfer ilçesi çevresinde ev temizliği ihtiyacınız için hizmet vermekteyiz. Günlük veya düzenli periyotlarda ev temizliği için deneyimli personelimizle sizlere yardımcı oluyoruz.

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Bursa Gündelik Temizlikçi Hizmetinde Neler Yapılır?

Bursa Ev Temizliği, evimizin sevdiklerimizle birlikte paylaştığımız, hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz yerdir. Bu nedenle evimizin temiz ve düzenli olması son derece önemlidir. Ancak günümüzde birçok kişi, yoğun iş temposu, günlük hayatın stresi veya çocuk bakımı gibi nedenlerle ev temizliğine yeterince zaman ayıramamaktan şikayetçidir. İşte bu noktada, Bursa’nın köklü temizlik şirketlerinden biri olan Akpak Temizlik Hizmetleri olarak devreye giriyoruz.

Temizlik Bizim İşimiz, Zamanınız Size Kalsın” anlayışıyla evlerinizi kendi evimiz gibi temizliyoruz. Sektörün en köklü firması olarak yılların birikimiyle önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Ev temizliğinde en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmeti sizlere sunmak için buradayız.

Bursa Akpak Temizlik Şirketi olarak her türlü ev ve villa temizliği, inşaat sonrası ev temizliği ve periyodik ev temizliklerinde (haftalık veya aylık) güçlü ve tecrübeli bir firmayız. Güler yüzlü personelimiz, son teknoloji aparatlarımız ve çevre dostu, garantili malzemelerimizle ev temizliği konusunda üstün başarı gösteriyoruz.

Ev temizliğinde hijyeni en üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz ve temizlik öncesi, temizlik esnasında ve temizlik sonrasında kontrollerle iş ve işlemleri baştan sona takip ediyoruz. Eşyalarınıza zarar vermeden, doğal ve alerjik etkilere neden olmayan malzemelerle temizlik yapıyoruz.

Bursa Akpak Temizlik Şirketi olarak ev temizliğinde şunları taahhüt ediyoruz:

  • Oda ve salon temizliği: Halıların ve koltukların süpürülmesi, parkelerin tozunun alınması, mobilyaların tozunun alınması, duvarların tozunun alınması, kapıların silinmesi, avize, lamba ve prizlerin temizliği, camların silinmesi.
  • Mutfak temizliği: Zeminin temizlenmesi ve paspas çekilmesi, dolapların temizliği, beyaz eşyaların dış temizliği, aspiratör ve fırının temizliği.
  • Banyo ve tuvalet temizliği: Tuvalet, duşakabin, küvet ve lavaboların temizlenmesi, banyo dolaplarının silinmesi, banyo duvarlarının ve fayansların silinmesi.

Sizlerin güveni ve memnuniyeti bizim için önemlidir. Ev temizliğinde doğru ve profesyonel hizmet almak isteyenler için doğru adresiz. Akpak Temizlik Hizmetleri olarak size bir telefon kadar yakınız. İletişim için numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ev temizliğinde rahatınıza düşkünseniz, temiz bir ev sizin de hakkınız!

KURUMSAL

Referanslarımız

Call Now Button