Bursa Endüstriyel Temizlik

Bursa Nlüfer Bölgesi ev temizliği işleriniz alanında uzman ve güvenilir temizlik personellerimiz ile yapılır.

HİZMETLERİMİZ

Bursa Ev Temizliği

Bursa’da Akpak Temizlik firmamız tarafından verilen Endüstriyel temizlik hizmeti; düzenli aralıklarla yapılan ve sanayi, fabrika ve şirketlerin verimli işleyişini desteklemeyi amaçlayan önemli bir temizlik yöntemidir. Bu tür temizlikler, temizlik ekipmanları ve kimyasallar kullanılarak, dezenfekte işlemiyle gerçekleştirilir. Tam otomatik sistemli makineler, çıkarılması zor kir ve lekeleri etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Endüstriyel temizlik, mekanik ve kimyasal olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilir. Mekanik temizlik için çekiç, su püskürtmeli makine, kürek, pinçe gibi el aletleri yoğunlukla kullanılırken, kimyasal temizlikte çözücü özelliklere sahip kimyasallar kullanılır.

bursa-endustriyel-temizlik

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Bursa Endüstriyel Temizlik Nasıl Yapılır?

Dış cephe cam silme işi, profesyonel personeller tarafından yapılan ve iş güvenliği ön planda tutularak güvenli bir şekilde gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu iş için özel eğitim almış personeller, güvenli ve etkili bir şekilde çalışmalarını sürdürürler.

Endüstriyel temizlik, çeşitli alanlarda uygulanabilir ve farklı ölçeklerde ve nitelikte ekipmanlar gerektirebilir. Hastane ve sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, kamu binaları, dini kurumlar, özel şirketler, ofisler, inşaat, sanayi, tarım, otomotiv, oteller ve diğer turistik tesisler, lojistik şirketleri ve depolama alanları, perakende satış mağazaları gibi birçok sektörde endüstriyel temizlik hizmetleri önem taşır.

Endüstriyel temizlik makineleri, kalite belgeli ekipmanlar tercih edilerek insan sağlığını riske atmayacak düzeyde hijyenin sağlanmasına yardımcı olur. Fabrika içindeki kirli ve zarar verici maddelerin düzenli olarak temizlenmesi, ekipmanın ömrünü uzatırken, operasyonların verimliliğini artırır ve maliyetleri azaltır.

Bursa Endüstriyel Temizlik, her türlü ekipmanın, makinenin, elektronik techizatın ve havalandırma sistemlerinin verimli bir şekilde temizlenmesi konusunda uzmanlık ve kaynaklara sahiptir. Hedefleri, iş akışınızı minimum düzeyde etkilemek ve operasyonları üretim programınıza göre önceden planlamaktır. Bazı temizlik yöntemleri ise üretimi durdurmadan gerçekleştirilebilir.

KURUMSAL

Referanslarımız

Call Now Button